Idealne kolory dla małej łazienki

Płytki ceramiczne z Włoch i Hiszpanii

Idealne kolory dla małej łazienki

Idealne kolory dla małej łazienki

Sklep z płytkami ceramicznymi Eurołazienki jest regularnie odwiedzany przez osoby, które dysponując tego rodzaju pomieszczeniem nie mogą utrzymywać, że jego rozmiar jest imponujący. Oczywiście, wizyta w sklepie nie doda łazience metrów. Może jednak stanowić odpowiedź na pytanie o to, co zrobić, aby pomieszczenie to nie przypominało ciasnej klitki.

Osoby odpowiadające za projektowanie łazienki radzą, aby prace nad optycznym powiększeniem tego pomieszczenia zainaugurować już na etapie wyboru koloru ścian i podłogi. Tu szczególnie interesujące wydają się barwy jasne i chłodne pozwalające na uzyskanie efektu oddalenia. Doskonale sprawdza się w tym kontekście zarówno biel, jak i szarości, z powodzeniem można jednak wykorzystać także pastelowy błękit oraz róż. Wymienione tu kolory mają jeszcze jeden plus – są neutralne i zaliczają się do tych, które nie wychodzą z mody. Pozwalają więc na cieszenie się łazienką nie tylko optycznie większą niż ma to miejsce w rzeczywistości, ale i miłą dla oka, modną bez względu na aktualnie obowiązujące trendy.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą płytek ceramicznych, w których znajdziesz takie propozycje jak płytki Rondine oraz Rondine Woodie Beige Chevron.