Płytki Rondine – poznaj źródła fenomenu

Płytki ceramiczne z Włoch i Hiszpanii

Płytki Rondine – poznaj źródła fenomenu

Płytki Rondine - poznaj źródła fenomenu

Wskazanie tych zagranicznych producentów płytek, którym udało się podbić serca Polaków, nie jest wcale trudne. Nie jest ich przecież mało.

Szczególnie ciekawym przykładem są w tym kontekście płytki Rondine. Nie należą one do najtańszych, może się więc wydawać, że nasi rodacy będą podchodzić do nich z pewną rezerwą. Tymczasem okazuje się, że kolekcje takie, jak Rondine Woodie Beige Chevron goszczą w kolejnych polskich domach, a zapotrzebowanie zgłaszane na nie bywa większe niż możliwości ich dostawców. Na czym polega fenomen kafelków Rondine?

Przyglądając się ich najnowszym kolekcjom trudno nie donieść wrażenia, że zachwycamy się przede wszystkim dużą starannością, z jaką wspomniane płytki są wykonane. Podoba nam się jednak również to, że stylistycznie nawiązują wyraźnie do drewna, naturalnego materiału, którego obecność na podłodze budzi u wielu osób skojarzenia ze szczęśliwym, beztroskim dzieciństwie. Rondine to jednak nie tylko piękno, ale i jakość dająca gwarancję płytek cieszących oczy przez wiele lat.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się znaszą ofertą na eurolazienki.pl.