Płytki STN Ceramika w salonie i na tarasie

Płytki ceramiczne z Włoch i Hiszpanii

Płytki STN Ceramika w salonie i na tarasie

Płytki STN Ceramika w salonie i na tarasie

Większość z nas przywykła już do widoku hiszpańskich płytek na podłodze w salonie. Ciągle jeszcze trudno jest nam jednak wyobrazić sobie, że mogą one zagościć również na tarasie. Tymczasem nie jest to wcale niemożliwe.

Najlepszym dowodem na to, że tarasowe płytki mogą być nie tylko funkcjonalne, ale również piękne jest kolekcja Jasper White przygotowana przez STN Ceramika.

Pierwszy rzut oka na płytki Jasper może budzić pewne wątpliwości, co do tego, czy można cieszyć się nimi również na zewnątrz pomieszczenia. W oczy rzuca się przede wszystkim ich delikatny kolor. Biel na tarasie prezentuje się świetnie, pojawia się jednak obawa o to, czy płytki poradzą sobie z trudnymi warunkami, jakie zwykle panują na zewnątrz. Na szczęście, początkowe obawy mogą zostać szybko obalone. Płytki, choć sprawiają wrażenie delikatnych, są rozwiązaniami odpornymi na niskie temperatury oraz szkodliwe działanie wody. Można stąpać po nich bez obaw także dlatego, że są antypoślizgowe. Umieszczenie ich na tarasie z pewnością okaże się pomysłem, którego nie będziemy musieli żałować.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to zapoznajcie się ze szczegółową ofertą sklepu Eurołazienki – eurolazienki.pl.